22.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Yeni Sezon En Trend Gelin Tırnak Oje Modelleri

Yeni Sezon En Trend Gelin Tırnak Oje Modelleri

Yeni sezon gelinlere özel tırnak oje modelleri gelinliğinize uyumu kadar sizin tırnak biçiminiz ile de uyumlu olmalı!

Yaz ayları düğünlerin en bol olduğu aylar arasında yerini alıyor sonbahar ve ilkbahar için plan yapan çiftler fazla olsa da en fazla düğün olan mevsim yaz mevsimi oluyor. Tatil ve akrabaların gelme zamanı olduğu için yaz ayları düğün yapmaya çok daha müsait. Düğünü olacak kişi için ise sıkıntılı bir süreç düğün fotoğrafı çekimleri, düğün için gelinlik, gelin başı, gelin çiçeği gibi bir bütün gibi görünmek ister.

Gelin adaylarının verdiği kararlar bazen yanıltıcı olabiliyor. Sonrasında pişman olmamak için iyi seçimler yapması gerek.

Düğünde gelinlik makyaj uyumu ile birlikte tamamen bir bütün olmak istiyorsanız; o zaman özel beyaz renk ojelerin üstüne çizilmiş ve uygulanmış taşlarla hazırlanmış gelinlere özel tırnak süsleme ve ojelere bir göz atın!

Gelin olacaklar bu yazıya lütfen pür dikkat!

Birkaç model ile sizlere fikir verecek olan yeni sezon gelin oje modellerine sizin beğenmeniz gelinliğinize uyumlu olması önemli.

Gelinliğinizi Fransız dantel ise çiçekli küçük desenler atılmış zarif duran oje modelini kuaförünüze uygulatabilirsiniz. Fransız dantel, gelinlikle ahenk içinde olacaktır. Danteli küçük dokunuşlarla tırnaklarınız da hissedeceksiniz.

yeni-sezon-gelin-tirnak-oje-modelleri-4

Artık özellikle bel kısmı taşlı gelinlik modelleri oldukça fazla! Buna göre de ona eşlik eden, tırnaklarda ki ojeye varana kadar bir çok gelinlik aksesuarları mevcut. Gelinlik için karar verdiyseniz, oje içinde taşlı veya sade bir gelinlik seçtiyseniz ona hareket katmak için yine taşlı oje uygulaması tercih edebilirsiniz. Taşlı bir çok oje üzerine süsleme yapılmış model var bunlara göz atabilirsiniz.

yeni-sezon-gelin-tirnak-oje-modelleri-3

Gelin ve damat adaylarının en çok popülaritesini kazanan model ise damat figürlü işlenmiş kişiye özel yapılmış sonrasında ise baya tutulmuş olan gelin damat kombini tırnak ojesi oluyor. Tek tırnakta özenle sürülen taşlarla tamamlanan damatlık ve yanında taşlı gelini temsil eden diğer tırnaklarla uyumu yakalamak isteyenlere oldukça ince düşünülmüş bir tırnak süsleme olmamış mı?

Bunu Okudunuz mu?  Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Efekti Nasıl Veririz?

yeni-sezon-gelin-tirnak-oje-modelleri-2

Sadelik her zaman göze çarpar! Bunu bilen gelin adaylarına sade beyaz oje üzerine taşlarla süslenmiş olan oje modelini hangi gelinlikle kullanırsanız kullanın, uyumu yakalamakla beraber zarafeti de peşinde sürükleyecek güzel bir model.

yeni-sezon-gelin-tirnak-oje-modelleri-5

Taşlı ve çiçekli olan gelin tırnak oje modelleri arasında olan model kabarık gelinlik veya prenses gelinlik modellerinde ilk tercihleriniz arasında koymanız gereken bir model. Beyaz oje üzerine farklı büyüklükte taşlar ile hazırlanan çiçek modeli oje göz kamaştırmak isteyenlere.

yeni-sezon-gelin-tirnak-oje-modelleri-1

Sade olmak isteyenlere bir önerimiz daha var! Sade bir tırnak parlatıcı ve yanında tırnak uçlarını yarıya kadar beyazın en koyu hali ile boyatarak kavuşacağınız tırnaklara küçük ve tek tırnaklara uygulanan çiçek tasarımı oje ile hiç çabasız ama zarif tırnaklara sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ