18.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Sadece Filmlerde Olan Klişe Tanışmalar

Sadece Filmlerde Olan Klişe Tanışmalar

Filmler insanoğlunun vazgeçilmez bir tutkusudur. Bir film izlerken duygusallaşırız, seviniriz, üzülürüz, bağırırız, tanışmalar olur. Keşke bizde yaşasak deriz lakin bazı duygular vardır ki sadece filmlerde olur.

İşte sadece filmlerde olan klişe tanışmalar yazımızı sizler için durmadık, yılmadık, araştırdık ve oluşturduk.

Klişe Tanışmalar

Bar Tanışması

bar tanışması

Öncelikle barda başlayan ilişkiler sevgilinizin bardan bulduğu bir bireyle daha tanışması ile biter. Bunu aklımızın bir köşesine kazıyalım. Tabii ortada bir ilişki varsa. Bu tarz tanışmalar tarih sayfalarına “one night stand” olarak düşülür.

Evcil Hayvan Gezdirirken Tanışma

evcil hayvan gezdirirken tanışma

Köpeğinizi dolaşmaya çıkarmışsınızdır. Köpeğiniz birden koşmaya ve karşı cins bir köpekle koklaşmaya başlar. Ta-taaa o da ne! Köpeğinizin saniyeler içinde flörte başladığı köpeğin karşı cins sahibi. Geçelim bunları lütfen. Köpek kakası toplarken aşık olma ihtimaliniz yüzde kaç sizce ?

Klüpte Dans Ederken Tanışma

Arkadaşlarınızla eğlenmeye çıkmışsınız. Alkol su gibi akıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde herkes kendini piste atıyor. Siz kendi halinizde dans ederken sizi gözüne kestiren karşı cins usulca yaklaşıyor vee ta-taaaa. Sarmaş dolaş dansınıza devam ediyorsunuz. Gerçek hayatta bir bayana dans pistinde usulca yaklaşıp sarmaş dolaş dans etmeye çalışırsanız ve sapık muamelesi görmezseniz  sevgili beyler muhtemelen bayan fazlasıyla sarhoştur ve sizi uzaklaştıracak gücü yoktur.

Bir Yerlere Yetişmeye Çalışırken Çarpışma Sonucu Tanışma

klüpte dans ederken tanışma

İşinize yada okulunuza geç kalmışsınızdır. Koşarak okulun yada ofisinizin olduğu plazmayı merdivenlerine doğru olanca gücünüzle koşuyorken birden kendinizi başka bir bedenle bütünleşmiş ve yerde bulursunuz. Gözleriniz birleşir ve eril birey tüm centilmenliği ile size yardımcı olur. Gerçek hayatta önüne baksana kardeşimle başlayan ve hakarete varan boyutlarda sözler eşleğinde yolunuza devam edersiniz.

Aynı Taksiyi Bölüşmeye Çalışırken Tanışma

Kızımız bir yere yetişme peşinde şehrin trafiğinde güçlükle bir taksi bulmuştur. Er kişisi başka araç kalmamış gibi ısrarla başka taksi bulması gerektiğini söyler durur kızımıza. Bunlar tartışa atışa güzel güzel yol alırlar. Bir de bu olayın yağmurlu havada taksi paylaşma efsanesi vardır ki sormayın gitsin. Gerçek hayatta bu tartışma yerini kavgaya ve hatta adam yaralamaya götürebilir.

Bunu Okudunuz mu?  Eski Sevgili'yi Unutmanın Yolları

Zorla Tanıştırılma

zorla tanıştırılma

Uzun zamandır yalnız güzel kızımız ve bekar eril birey ortak arkadaşlarının ısrarı ile tanıştırılır. Birbirlerinden nefret ediyor dahi olsalar zamanla ortak noktalar keşfedilir ve oğlan bizim kız bizim türküsü eşliğinde davullu zurnalı bir düğünle mutlu sonları yazılır. Gerçek hayatta bu bir nebze tutabilir ama ucu cinayete de çıkabilir.

Bu örnekleri sonsuz uzunlukta çoğaltabiliriz. Bazıları yalnızca filmlerde kalır . Bazıları binde bir insanın başına gelmiştir. Önemli olan hangi klişenin sonunun nereye varacağını kestirip ona göre kendinizi hazırlayabilmektedir.

İlişkinizi ezberlenmiş klişelerden uzak tutmanız dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ