22.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Ladonna Güzellik Merkezi Çamlıca

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ladonna güzellik merkezi

Ladonna güzellik merkezi, çok özel bir atmosferde müşterilerine özel hazırladığı bakımlar ile sağlık, zindelik, estetik ve güzellik için kendinize zaman ayırmanız için fırsatlar sunmaktadır.

Ladonna Güzellik Merkezi, Çamlıca, Kavacık ve Acarkent’te yer almaktadır.

Ladonna Güzellik Merkezi Hakkında

1993 yılında Bağdat Caddesi, Selamiçeşme’de Hatice Yılmaz tarafından kurulan Ladonna Grubu, zaman içinde 5 şubeye ulaşmış, 50`nin üzerinde çalışanı, uzman doktoru ve uzman estetisyenleri ile bir çok alanda hizmet vermektedir. 2007 yılında 2. şubemiz olarak bünyemize katılan Sivana by Ladonna, 2008 yılında Çamlıca-Ümraniye şubeniz, 2012 yılında Acarkent şubemiz ve son olarak bu yıl açmış olduğumuz Ladonna Spor şubemiz ile toplamda 5 şube ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Ladonna, uzman kadrosu, huzurlu atmosferi, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir. 20 yıllık tecrübemizde “Primum non nocere = Önce zarar verme” sözü, ilk hareket noktamız olmuştur. Buradan yola çıkarak bizim yardımımızı (hizmetimizi) istediğiniz konuda öncelikle uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme ile size özel bakım, tedavi planını hazırlayıp size sunuyoruz. Hedefimiz her zaman, kliniğimizden memnun ayrılmanızı sağlamaktır. Kapılarımızı açtığımız günden bu yana bizden hizmet alan dostlarımızın katlanarak artması referansımızdır.

Sizi, konforlu bakım odalarımızda gençleşmeye, güzelleşmeye, incelmeye, arınmaya, huzur, dinginlik ve rahatlamaya davet ediyoruz. Hedefimiz, Ladonna`nın özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Günümüzün değişen ihtiyaçlarına paralel olarak bizler de bilgi ve becerilerimizi katıldığımız kurs ve workshoplarla güncelleyip, kullandığımız cihazları teknolojideki gelişmelere uygun sistemlerle yeniliyoruz.

Hemen bugün istekleriniz doğrultusunda uzmanlarımıza danışarak seçeceğiniz güzellik ve bakım hizmetlerimiz vücudunuza enerji, ruhunuza dinginlik ve zihninize berraklık kazandıracaktır.

Güzellik Merkezimiz de aşağıdaki konularda tüm hizmetleri son teknoloji ile alabilirsiniz.

  • Epilasyon Sistemleri
  • Cilt Bakımları
  • Leke Tedavisi
  • Zayıflama
  • Selülit
  • Bölgesel İncelme
  • Kalıcı Makyaj
  • Spor

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
ADRES
Alemdağ Caddesi Namazgah Mevkii No: 97 Çamlıca / İstanbul
TELEFON
0 216 328 60 28
FAKS
0 216 344 22 71
  • 10 Kasım 2015
  • 1.728 KEZ OKUNDU