22.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Kışın Vazgeçilmezi Çizmeli Botlar!

  • 17 Ekim 2014
  • 947 KEZ OKUNDU
Kışın Vazgeçilmezi Çizmeli Botlar!

Kışın vazgeçilmezi çizmeli botlar biz kadınların kışın hatta sonbahar ve hatta yazın bile en sık tercih ettiği ayakkabı modelidir.

2014  sezonunda göze çarpan bir model ise Bot Çizmeleridir. Bunun yanında diz üstü çizmeler ise bir diğer sıklıkla kullandığımız modeller arasında.

Diz üstü uzun çizmeleri daha çok mini etek veya şortla kombinleyebilir ve şık bir görünüme kavuşabiliriz.

Yarım botları unutmamak gerek bu sezon çizme modelleriyle şıklık yarışına girecek gibi görünüyor.

Kışın vazgeçilmezi çizmeli botlar yine Trendler arasında yine; platform topuk çizmeler, deri çizmeler, süet çizmeler ve düz taban çizmeler yerlerini alacak. Genellikle az tercih edilen modeller arasında binici çizmeleri bu sezon zirveye çıkmaya niyetli..

Bunun nedeni, hem rahat oluşu hem de her ortamda rahatlıkla kullanabilir olmasının yanı sıra son derece estetik açısından görüntüsü ile tercih nedeni olmuş durumda..

Kısa Bacak Boyuna Sahip Bayanlar

Bacaklarınız kalın ve kısa ise asla diz üstü çizmeleri tercih etmeyin. Sizin tercihiniz kısa botlar olmalıdır. Yani diz ile bilek arasında kalacak olan çizmeler. Bir ayrıntıyı da atlamayalım  çizmeniz ve giydiğiniz taytın yada jeanın aynı renk olması bacak boyunuzu  daha uzun gösterecektir..

Uzun Bacak Boyuna Sahip Bayanlar

İnce ve uzun bacaklı bayanlar ise sivri burun çizmelerden uzak durmalılar. Uzun boylu oldukları için ayakları da aynı oranda uzundur sivri burun kalıplı çizme seçtiklerinde ayaklar olduğundan daha da uzun görünecek ve ortaya hiçte hoş görüntü çıkmayacak.

Seçmeleri gereken çizmeler diz üstü çizme modelleri arasından olmalıdır. Fakat çok iddialı model olduğundan basit görünmemek için uzun elbiseler, gömlekler ve jean pantolonla yapılacak kombinler harika görünmenizi sağlayacaktır.

Bunu Okudunuz mu?  Çiçekli Cep Telefonu Kapakları
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatoş dedi ki:

    Kış için botlar bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Kış botunu nasıl alsam bir türlü karar veremedim. Bu konuda öneriniz var mı?

BİR YORUM YAZ