15.07.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Kiraz Mevsimi’nin Ayaz’ı Kimdir?

  • 20 Ekim 2014
  • 1.616 KEZ OKUNDU
Kiraz Mevsimi’nin Ayaz’ı Kimdir?

Serkan Çayoğlu Kimdir Biyografisi

Kiraz Mevsimi dizisi başladığından beri en çok sorulan soru Ayaz karakterini kim oynuyor oldu. Dizide Ayaz Dinçer karakteri Serkan Çayoğlu tarafından canlandırılmaktadır. Süreç Film’in Fox TV için hazırladığı dizide genç kızların sevgilisi olmayı başaran Çayoğlu Almanya’da dünyaya gelmiş ve eğitimini bu ülkede tamamlamıştır. Erlangen-Nuremberg Üniversitesinde Ekonomi eğitimi gören başarılı oyuncu gerçek mesleği yerine modellik ve oyunculuk yapmaktadır. Mesleğe Almanya’da başlamış ancak asıl başarıyı Türkiye’de yakalamıştır.

Daha önce sadece yaz aylarında Türkiye’ye gelebilen Serkan Çayoğlu eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye yerleşmiş, aralarında Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Dolunay Soysert’in de bulunduğu ünlü kişilerden oyunculuk dersleri almıştır. Hande Yener’in hit şarkılarından birinde (Ya Ya Ya) oynayan yakışıklı oyuncunun sonrasında yerli dizi serüveni başlamıştır.

6 yıldır modellik yapan ve Türkiye’de jön olmayı hedefleyen Çayoğlu’nun ilk oyunculuk işi Kızım Nerede dizisi olurken, Kuzey Güney dizisinde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır. Merve Boluğur’un canlandırdığı karakterin İtalya’dan gelen arkadaşını oynayan Çayoğlu daha sonra Zeytin Tepesi adlı KANAL D dizisinde görev yapmıştır. Çayoğlu’nun Burak Altaylı karakterine hayat verdiği ve başarılı bir performans sergilediği dizi ne yazık ki sadece 7 bölüm sürmüş ve reyting yarışlarına yenilerek erken final yapmıştır. Usta oyuncularla aynı dizide rol alan Çayoğlu asıl çıkışını bu diziden hemen sonra Kiraz Mevsimi ile yapmıştır.

Kiraz Mevsimi Ayaz Hakkında

Serkan Çayoğlu Fox TV’de fenomen olan Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz Dinçer karakterine hayat vermektedir. Varlıklı bir aileden gelen Ayaz 27 yaşında ve aslında duygusal bir insan. Babasını çocukken kaybetmiştir ancak okuyup kendini geliştirerek mimar olmuştur. Babasının yokluğu ve annesinin kariyerine odaklanması Ayaz’ın zor ve yalnız bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Ayaz bu durumu Ağva’da bizzat Öykü’ye söylemiştir.

Bunu Okudunuz mu?  Beren Saat Kimdir? Nerelidir?

Özellikle işinde çok disiplinli olan Kiraz Mevsimi Ayaz karakteri ilk bölümlerde ukala tavırları ve çapkınlığı ile dikkat çekmiştir. Kendisine bir hayli özen gösteren genç mimar oldukça eğlenceli bir kişiliğe sahiptir ve lüks yaşamayı sevmektedir. Atletik bir vücuda sahip olan Ayaz yine Ağva’da bolca show yapmıştır diyebiliriz. Ayaz’ın Mete adında bir de yakın arkadaşı vardır. Mete ile aynı zamanda birlikte kurdukları ve başarılı oldukları bir mimarlik ofisleri bulunuyor.

Ayaz farklı kadınlarla günübirlik ilişkiler yaşamayı seven bir karakter olarak karşımıza çıksa da dizinin asıl kızı Öykü ile tanışması pekçok şeye bakış açısını zamanla değiştirecektir. Bugüne kadar tanıdığı ve birlikte olduğu kızlardan çok farklı olan Öykü karakteri sayesinde Ayaz ilk defa birinden çok hoşlanacak ve belki de aşka inanmaya başlayacaktır.

serkan çayoğlu fotoğrafları kiraz mevsimi ayaz

Serkan Çayoğlu – Ayaz’ın boyu kaç: 1.88
Serkan Çayoğlu – Ayaz’ın kilosu kaç (kaç kilo): 82

Resmi Sosyal Medya Hesapları

Facebook Adresi: https://www.facebook.com/serkancayogluofficial
Twitter Adresi: https://twitter.com/SerkanCayoglu
Instagram Adresi: http://instagram.com/serkancayoglu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ