23.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Göbekten Kurtulma Planı

  • 24 Temmuz 2015
  • 938 KEZ OKUNDU
Göbekten Kurtulma Planı

Motivasyonunu Kaybetme! Göbekten kurtulma planı taktiklerini uygulayarak göbeğinizden kurtulmanız mümkün.

Beslenme, fitness ve motivasyon taktiklerini ve göbekten kurtulma planını oku ve sekiz haftada hayalindeki gelişimi sağla.

Menüyü Erken Hazırla..

Öğlen yemeğini kahvaltı ettikten hemen sonra hazırla. Bu da tabağına gereğinden fazla yemek koymanı engelleyecek.

Uzman Görüşü:

Connecticut Üniversitesi’nden beslenme uzmanı Cassandra Forsythe “Akıllı bir hamle” diyor ve başka bir taktik daha veriyor: “Yemek hazırlarken sakız çiğnemek daha yemeğe oturmadan mutfakta tıkınmanızı engeller.”

Biraz Hile Yapabilirsiniz..

Ufak kaçamaklar yapmak sana çok şey kaybettirmez: Sonuçları görmeye başladıktan sonra zaten programa bağlı kalmak için motive olacaksın.

Uzman Görüşü:

Beslenme danışmanı Alan Aragon ufak kaçamakların iyi bir fikir olduğunu düşünenlerden: Bu gibi kaçamaklarda bitter çikolata gibi kalorisi belli bir yiyecek seçmek daha akıllıca olur. Yeni çıkan trileçe tatlısını da düşünebiliriz.

İsimini Değiştirin..

Asla diyet yaptığını düşünme. Buna ‘yeni yaşam tarzım’ demeyi tercih edebilirsin.

Uzman Görüşü:

ABD’li diyetisyen Chris Mohr, bunun zaten yaşam tarzı olarak görülmesi gerektiğini söylüyor. İşini kolaylaştıracak başka bir tavsiye daha veriyor. Beslenme programını uygularken yiyemediklerine değil yediklerine odaklan.

Tabağında Biraz Yemek Bırak..

Eğer tabağınıda ne var ne yoksa silip süpürürsen, sonrasında başka bir şey de yemek isteyebilirsin. Dışarıda yemek yediğinde tabağında kalanları paket yaptırtıp eve götürmek doğru bir hareket olur.

Uzman Görüşü:

Diyetisyen Chris Mohr, Tabağında kalanları paket yaptırıp eve götürmek, hem az yemeni hem de atıştırmanı engelleyen işe yarayacak bir yöntemdir, diyor.

Sizlerinde göbekten kurtulma planı için eklemeleriniz olursa yorum bölümünden dilediğinizi yazabilir ve sizin gibi göbeğinden kurtulmak isteyen insanlar için bir nevi faydanız dokunmuş olacaktır.

Bunu Okudunuz mu?  Stevia Doğal Şeker Ballı Ot

Bir diğer konumuz olan vücudumuzdaki fazla yağları yakmak için ne yapmamız gerekiyor adlı konumuza da göz atmanızı öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ