19.05.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Galleria Alışveriş Merkezi

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria, yıllarca İstanbul’un her noktasından ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yaparak, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin ve tüketici alışkanlıklarının gelişmesine öncülük etmiştir.

Galleria Alışveriş Merkezi Kimdir?

Ekim 1988 yılında kurulan ve Türkiye’yi modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Galleria, dünya markalarını ve kaliteyi Türk halkı ile buluşturan ilk adrestir. Galleria, kurulduğu yıldan bugüne alışveriş ve eğlence merkezi olmasının yanı sıra, sektöre kazandırdığı bilgi birikimi ve deneyim açısından da önemli bir yer tutar.

Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria, yıllarca İstanbul’un her noktasından ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yaparak, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin ve tüketici alışkanlıklarının gelişmesine öncülük etmiştir. Galleria, Amerika – Las Vegas’ta yapılan ve 78 alışveriş merkezinin iştirak etmiş olduğu uluslararası alışveriş merkezleri fuarı’ndaki yarışmada “En iyi mimari tasarım”, “Detaylı düşünülmüş proje”, “Hızlı inşaat ve farklı özellikler taşıyan merkez” ve “En iyi shop mix” ödüllerini almıştır. (1989 )

77.000 m² kapalı alan üzerine kurulu Galleria, dünya markalarından oluşan mağaza karması, farklı lezzet yelpazesi, spor ve eğlence seçenekleri ve özel hizmetleri ile ziyaretçilerine bir yaşam merkezi sunar ve çarpıcı dekorları, özel günlerdeki etkinliklerinin yanında ilklerin düzenlendiği kültür ve sanat aktiviteleri ile yarattığı hoş atmosferle ziyaretçilerine kendilerini özel hissettirir.

Ayda ortalama 1 milyon kişinin ziyaret ettiği Galleria’yı, haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Wireless İnternet Erişim Bilgileri

Taşınabilir bilgisayarlarınız (notebook,PDA) ve WLAN (Wi-Fi) özellikli cep telefonlarınız ile Galleria’da kablosuz internet servisimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Anne ve Bebekler İçin

Giriş Kat Paşabahçe mağazası yanı – Bayanlar Tuvaletin’ndeki bebek bakım ünitesini kullanabilirsiniz. Giriş Kat Bosch mağazası yanı Bayanlar Tuvaletin’deki bebek bakım ünitesini kullanabilirsiniz.

Park Vale

Alışveriş Merkezimizin ana giriş kapısında ve açık alan cafelerimizin ön alanında yer alan Vale görevlilerine aracınızı teslim edebilirsiniz.

Telefon Kabini & Multimedia Ankesör

Merkezimizde zemin ve giriş katlarda olmak üzere 7 adet ankesörlü telefon hizmetinizdedir. Giriş katında bulunan multimedya ankesörü, smart kart veya kredi kartı ile kullanabilirsiniz.

Banka ve ATM

Vakıflar Bankası (Giriş Katı – Ana giriş kapısı karşısı) Ziraat Bankası (Giriş Katı – Ana giriş kapısı karşısı) İş Bankası (Zemin Kat – Foodcourt asansörleri karşısı) Halkbank – Zemin Kat – Foodcourt asansörleri karşısı Denizbank – Zemin Kat Food Court Otopark Girişi Garanti Bankası – Zemin Kat Food Court Otopark Girişi

Sağlık

Giriş katında Galleria Eczanesi bulunmaktadır. Galleria bünyesinde yer alan Dr. Menije Estetik Merkezi dermatolojik ve kozmotolojik alanlarda bakım ve estetik hizmeti vermektedir.

Kayıp Eşyalar

Kayıp eşyalarınız için Giriş kattaki Danışma Bankosu’na başvurabilirsiniz. (Danışma telefonu :0212 559 95 60 / 166)

Engelliler İçin Hizmetler

Tekerlekli sandalye hizmeti için; Giriş Katında Galleria Danışma Bankosu’na başvurabilirsiniz. Engelliler için Tuvaletler; Giriş Kat : Bayan Tuvaleti : Cashmir mağazasının yanı Zemin Kat : Bayan Tuvaleti : Vakko mağazasının yanı Giriş Kat : Erkek Tuvaleti : Matraş mağazası yanı Zemin Kat : Erkek Tuvaleti : Red Apple mağazası yanı 1.Kat : Erkek Tuvaleti : Tepe Home mağazası katı Özel Otopark Alanı: Ana giriş kapısı yanında engelli ziyaretçilerimize özel otopark alanımız ayrılmıştır. Özel Kapı Girişi Rampası: Ana Kapı girişinde engelli ziyaretçilerimizin giriş yapabilecekleri özel rampa mevcuttur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
ADRES
Galleria Alışveriş Merkezi Sahilyolu Ataköy / İstanbul
TELEFON
0 212 559 95 60
  • 17 Eylül 2015
  • 999 KEZ OKUNDU