14.06.2019 - Ziyagiller Köşkü'ne Hoşgeldiniz..

Dem Karaköy Çay Evi – Galata

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Dem Karaköy, İstanbul’un çay evi. Çayın sofistike tadını, uzandığı kültürleri de yansıtarak şehre taşıyor.

Dem Karaköy, İstanbul’da sıcak ve rafine bir atmosferde geniş bir yelpazede çay çeşitleri sunan bir çayevi. Türkiye’nin ilk çay evi olan Dem, şehrin yeni entelektüelite merkezi Karaköy’de samimi, davetar ve konforlu bir buluşma noktası olarak dikkat çekiyor. Cafe aynı zamanda Türkiye’nin en çok tüketilen sıcak içeceği olan çayın farklı coğrafyalardaki yorumlarını, çok geniş bir ürün portföyüyle misafirlerine ulaştıran gurme ve elit bir çay barı olmasıyla da tanınıyor. Dem, menüsünde yer alan 60 çeşit çayın yanı sıra, zengin kahvaltı seçenekleri, sandviçler, börekler ve imza niteliğinde özgün tatlılar da sunuyor.

Dem Karaköy; konforlu, içten ve samimi dekorasyonuyla, çayın en çok yakıştığı yer olan “ev” duygusunu ziyaretçilerine hissettiriyor.

Şehrin yeni cazibe merkezi Karaköy’ün göbeğinde huzurlu ve sakin bir atmosfer sunan Dem, 60 çeşit çayıyla, doğuştan çay bağımlısı bu ülke insanlarına özgün bir deneyim vaat ediyor.

Demlenen Çaylar

Beyaz çay, yeşil çay, oolong çayı, siyah çay, tütsülenmiş çay, pu-erh çayı, kırmızı çay ve bitki çayından oluşan 60 çaylık yelpazesi ve 3 farklı ev yapımı buzlu çayıyla bu mucize bitkinin her halinin, ait oldukları kültürü yansıtan özel sunumlar ile İstanbullular ile buluştuğu Dem’de, çaylara eşlik eden özgün tatlılar, atıştırmalıklar ve zengin kahvaltı seçenekleri de mevcut.

Dem Karaköy Şube

Karaköy, Dem’in ilk şubesi, göz bebeği. Tarihi bir binada, Eylül 2013’te kapılarını açtı. Otantik Karaköy mimarisine uygun tasarımıyla, Karaköy’de sıcak bir ortam sunuyor.

Çalışma Saatleri

Haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında çaylar hazır..

Bunu Okudunuz mu?  Zencefil Restaurant Cafe

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
ADRES
Kemankeş Karamustafa Paşa Mh., Hoca Tahsin Sk No:17, Karaköy, 34425 İstanbul
TELEFON
0 212 293 97 92
  • 05 Ekim 2015
  • 987 KEZ OKUNDU